DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

WWW.SQUID-HUNTER.COM

Kontakt

Kontakt:

SQUID HUNTER - Zbyněk Fexa
tel.: 776 898 879, e-mail: olihne@email.cz


kotvičníková tinktura, kotvičníkový sirup 
novinka ZDE: zdraví prospěšné životabudiče

žijte zdravě, jezte ryby, mořské plody, pijte arónii, kotvičník, pu-erh, matchu, budete se cítit lépe, nejen na těle, ale především na duchu!!!

Zdravím všechny příznivce dovolené strávené u Jadranu, zvláště pak všechny labužníky a gurmány, kteří stejně jako já milují všechny plody moře, včetně hlavonožců a ryb!

ostrov Hvar chorvatsko 

Tyto stránky jsou věnovány jak těm, kteří rádi ochutnávají netradiční pokrmy, tak těm, kteří si tyto pokrmy rádi vlastnoručně uloví. My muži v sobě nosíme odpradávna geny lovců a ačkoliv se civilizace postupně snaží tyto geny tlumit, ve většině z nás se za daných okolností tyto geny probudí. Proto jsou stále tak populární myslivost a rybaření.

chorvatsko chobotnice

Mezi námi je zajisté spousta příznivců dovolené u chorvatského pobřeží. Každý si ten čas užívá po svém... ale spousta chlapů a chlapců si s sebou nikdy nezapomene vzít svoji udičku... proč? Je to právě onen lovecký pud, který nás provází všude... u Jadranu je samozřejmě spojen s relaxem, jak jinak. Ale přiznejme si, kdo z nás osobně chytil vlastní oliheň nebo chobotnici? ano, pro ten pocit a tu neopakovatelnou chuť to skutečně stojí za to!!!

 

sepie kalamary

Jestliže potřebujete to správné vybavení, otevřete si sekci: "Prodej nástrah na hlavonožce"                    Jestliže potřebujete vědět jak na to, otevřete si sekci: "Lov hlavonožců".                                     Jestliže potřebujete dobré návody na jejich přípravu, otevřete sekci: "Recepty"

Pokud Vás láká aktivní prožití dovolené u moře jinak než jste zvyklí, pročtěte si tyto stránky, objednejte si nástrahu a prožijte skvělou dovolenou!